Řekli o nás - hodnocení firmy NABASTAV s.r.o. ze strany zákazníků

Video reference

Video rederence

Na portálu video aktuálně ve spolupráci s naší firmou zveřejnili video Rekonstrukce koupelny: Jak na to?

V tomto videu Vám řekneme na jaké důležité věci by jste při realizaci nové koupelny neměli zapomenout a na co si dát pozor. Video také obsahuje jednu z našich referencí.

Vybraná hodnocení prostřednictvím portálu NEJŘEMESLNÍCI.CZ

S provedenou rekonstrukcí bytového jádra firmou Nabastav jsem
velmi spokojena a navíc musím zdůraznit opravdu profesionální způsob
jednání pana Roberta Nauše - majitele této firmy.

www.nejremeslnici.cz/reference/29084-rekonstrukce-bytoveho-jadra


Rekonstrukce proběhla koncem roku 2009 a do dnešního dne jsem se nesetkala s žádným dodatečným problémem, který by byl důvodem k reklamaci. S představitelem firmy jsme si dohodli postup prací a doladili představy rekonstrukce a pak se již jen v bytě pracovalo. S prací i přístupem řemeslníků firmy jsem byla velice spokojena. Snad i proto, že četu vedl od začátku až do konce zkušený a pečlivý p. Friedl. Práce byla odvedena perfektně a já jsem k vánočním svátkům 2009 dostala takříkajíc nově zrekonstruovanou část bytu.

Cena, na které jsme se dohodli, byla dodržena.

Tuto firmu mohu s klidným svědomím doporučit, nemusela jsem se o nic starat, nic zařizovat. Jen jsem chodila práce prohlídnout, zkontrolovat, doladit potřebné detaily a těšit se na výsledek.

A dnes? Udělala bych něco jinak? Ano. Pokud by mi finanční situace dovolila, troufla bych si s touto firmou pokračovat ještě na rekonstrukci dalších místností.

www.nejremeslnici.cz/reference/29085


S realizací rekonstrukce bytu panelového bytu 2+1 jsem byl velmi spokojen.
Termín rekonstrukce a cena byly dodrženy.
Komunikace s jedním dodavatelem celé rekonstrukce byla velmi dobrá.
Vzniklé závady byly dodavatelem odstraněny.
Vzhled a praktičnost bytu předčily mé očekávání.
S výsledkem jsem plně spokojen.

www.nejremeslnici.cz/reference/29086-rekonstrukce-bytu


S výsledkem jsme spokojení. Odstraňování drobných závad sice dokončení pozdrželo, ale pro nás byla důležitější kvalita provedení.

www.nejremeslnici.cz/reference/103657-rekonstrukce-garsonky


S konečnou realizací jsme spokojeni, drobné nedostatky se podařilo vyřešit během rekonstrukce bytu. Termín byl dodržen a cena odpovídala předchozím odhadům. Komunikace s dodavatelem byla dobrá. 
Další závady po vyřešení sedátka se nevyskytly, o odstupem času na dvou třech místech se objevily trhlinky ve štuku, ale to se dalo zakrýt dalším nátěrem. 
S celkovou realizací jsme spokojeni, výrazně se zvětšil prostor koupelny a WC, a ostatní pokoje mají nový vzhled (stěny, podlaha). 
Vzhledem k tomu, že přestavbě předcházela dost dlouhá doba plánování a nákresů, nic bych na tomto uspořádání neměnil, splňuje naše očekávání.

www.nejremeslnici.cz/reference/103497-rekonstrukce-bytu


Celá rekonstrukce proběhla rychle, kvalitně a bez stížností sousedů. Když jsme si nebyli něčím jistí, dostalo se nám nápovědy. A naopak, pokud si řemeslníci firmy nebyly něčím jistí neváhali nás kontaktovat. Nebyla jediná reklamace. Dodnes jsme plně spokojení.

www.nejremeslnici.cz/reference/103883-rekonstrukce-bytu


S celkovou realizací rekonstrukce jsme byli spokojeni, termín i cena dodrženy dle smlouvy. Drobné závady byly odstraněny ještě před předáním.
Komunikace s dodavatelem byla nad očekávání perfektní, včetně jednání se subdodavateli, kteří se podíleli na dodání podlahové krytiny a dveří.
Dodavatele můžeme jen doporučit.

www.nejremeslnici.cz/reference/29082-rekonstrukce-bytu


Jsme velmi spokojeni. Práce probíhaly v přesně v termínu, jaký byl stanoven a skončily přesně podle plánu. Vzhledem k tomu, že jsme po dobu rekonstrukce bydleli v penzionu, nebylo potřeba už tak cenově náročný pobyt tam prodlužovat. Kvalita provedených prací je výborná, zatím ani po 3 letech od ukončení prací se neprojevily žádné závady. Komunikace s firmou i s pracovníky provádějícími rekonstrukci byla skvělá. Cena byla dodržena. Dnes si jen říkáme, že jsme "do toho měli jít mnohem dřív".

www.nejremeslnici.cz/reference/29128-rekonstrukce-bytoveho-jadra


S realizací jsem spokojen. Komunikace s dodavetelem byla na vysoké úrovni, navržený design přesně splnil mé představy. Termín byl překročen, což však bylo způsobeno masivnějším zarovnáváním nerovností starší zástavby. Výborný je zejména prostorný sprchový kout místo staré malé vany. Příště bych pouze zvětšil počet úložného prostoru přidáním jedné závěsné skříńky.

www.nejremeslnici.cz/reference/29134-rekonstrukce-koupelny


S firmou Nabastav bylo seriozní jednání. Vše na čem jsme se domluvili, splnili řádně, v dohodnutém termínu a za předem odsouhlasenou cenu. Mé očekávání předčilo to, jak se firma ochotně ujala nelehkého úkolu obložit koupelnu a umývárnu dlažbou nejvyšší tvrdosti, která vyžadovala speciální zacházení. Také mě před samotnou realizací potěšily předložené návrhy způsobu obložení dlažbou. Naopak mě zklamalo provedení rohů místností, kdy dlažba nebyla řezána vodním paprskem tak jak bylo předem dojednáno (což jsme zjistili až s odstupem) a dále obklad nad obložkovými dveřmi, kde jsou vlepovány pásky dlažby s viditelnými spárami. Tento defekt vznikl tím, že se obkladač domníval, že obložky dveří budou zabírat více místa, proto se pásky vlepovali až dodatečně.

www.nejremeslnici.cz/reference/103528-koupelna


Dobrý den, 

s rekonstrukcí této firmy jsem byla velice spokojena. 
Dále bych chtěla poděkovat panu Naušovi a všem jeho pracovníkům. 
Doporučuji.

www.nejremeslnici.cz/reference/29135-rekonstrukce-bytoveho-jadra


S realizací jsme spokojeni. 
Firma dodržela stanovený termín, rozpočet byl mírně překročen. 
Dodavatel byl vždy velmi vstřícný a nápomocný. 
Po realizaci se vyskytly menší závady, které byly ze strany dodavatele velmi rychle odstraněny. 
Osobní přístup a vstřícné jednání dodavatele, ohleduplnost řemeslníků vůči ostatním nájemníkům v domě předčilo naše očekávání. 
Firmu bychom doporučli.

www.nejremeslnici.cz/reference/29139-rekonstrukce-bytu


Po dopravní nehodě náš syn přišel o nohu a byli jsme nuceni předělat byt. Na internetu jsme našli firmu NABASTAV. Byli jsme moc spokojeni s přístupem jejích pracovníků, s jejich jednáním i s prací. Termíny byly dodrženy bylo vše uklízeno a odvedená práce byla kvalitní. 
Opravdu jsme se nemuseli o nic starat, vše bylo uděláno podle našich přání. Jednání bylo velmi přátelské. Dohodnuté ceny byly naprosto dodrženy. 
Celkově můžeme říci, že jsme měli veliké štěstí ve výběru firmy a kdyby jsme cokoli potřebovali určitě bychom si tuto firmu opět vybrali.

www.nejremeslnici.cz/reference/29146-rekonstrukce-bytoveho-jadra


Mohu jen doporučit. S firmou se jednalo perfektně, mají velmi proklientský přístup a svoji práci odvedli velmi pečlivě. Hodnotím s více než ročním odstupem po dokončení a dosud se neobjevila ani jedna sebemenší závada. Jsem jim vděčná za všechna doporučení, která v průběhu rekonstrukce navrhli. Heslo rekonstrukce znělo: "Bez kompromisů". Vše se povedlo na jedničku a já si svůj byt naplno a s radostí užívám. Díky!

www.nejremeslnici.cz/reference/29148-rekonstrukce-bytu


Spokojenost 
Jen bychom příště jinak řešili sprchu.

www.nejremeslnici.cz/reference/29130-rekonstrukce-koupelny


Dobrá úroveň práce i jednání

www.nejremeslnici.cz/reference/35398-rekonstrukce-bytu-3+1


Jednání zástupce firmy: 
- návrhy řešení, nabídka, projektová dokumentace, pomoc při vyřizování formalit na vysoké úrovni. 
Komunikace s řemeslníky: 
- problematické s elektrikářem, po práci po něm zůstávaly např odřezky izolací v záchodové míse, ve vaně apod. Snaha ulehčit si práci - např. uložení a upevnění kabelů za zrcadlovou galerii namáčkáním igelitových tašek zespodu za galerii. Podle informací s ním již byla rozvázána spolupráce 
- vedoucí stavby - snažil se vždy ve všem vyhovět 
Provedení prací: 
- stavební úpravy perfektní, problémy s řezáním a vrtáním do dodavatelem navržených a použitých obkladů stěn - řemeslník s nimi pracoval poprvé a neměl žádné zkušenosti 
- elektrikářské práce - komplikace s životností LED podhledových světel v koupelně a již výše zmíněné nedostatky při práci. 
- pokládka marmolea - nekvalitní lištování 
- vestavěné skříně a truhlářské práce - naprosto vynikající 
Závady: 
- 2x reklamace LED žárovek v koupelně - první opětovné problémy s elektrikářem, podruhé jiný elektrikář OK 
- reklamace vanové zástěny - zdlouhavé 
- reklamace rzi na rámečcích podhledových světel v koupelně - vyřešeno velmi rychle bez problémů 
Termíny, cena: Dodrženo dle smlouvy. 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: realizace rekonstrukce z větší části splnila naše očekávání, při relativně vyšší ceně bychom očekávali takové řemeslníky, kteří mají se všemi použitými technologiemi zkušenosti a neučí se něco až na stavbě. Přesto při daších plánovaných úpravách v bytě využijeme s největší pravděpodobností služeb této stavební firmy.

www.nejremeslnici.cz/reference/29136-rekonstrukce-bytoveho-jadra


Jsme spokojeni s kvalitou odvedené práce, termín a cena byla dodržena. 
Komunikace s dodavatelem byla velice dobrá. Závady se prozatím žádné neprojevily. Velice mne prekvapil vstřícný přístup zástupce firmy. Byli jsme dobře informováni o průběhu stavby. Stavba samotná nás nijak neomezovala ani nebylo nutno našich zásahů. Vše co bylo dohodnuto ve fázi projektu bylo bezezbytku realizováno.

www.nejremeslnici.cz/reference/29131-rekonstrukce-koupelny


Do zadání se vloudila chybička, WC není závěsné! 
S realizací jsem spokojen. Termín byl nakonec přesunut do vhodnějšího ročního období a nejen dodržen, ale i malinko zkrácen. Komunikace s dodavatelem byla výborná a velmi operativní. Samozřejmě, že se v průběhu realizace objevily drobné odchylky od plánované ceny, ale nutno podotknout, že oběma směry. Závady se dosud nevyskytly a jiné řešení mi na mysl nepřišlo

www.nejremeslnici.cz/reference/29142-rekonstrukce-bytu


S výsledkem rekonstrukce jsme spokojeni. 
Dohodnutý termín i cena byly dodrženy. 
Komunikace s dodavatelem perfektní, případné nejasnosti byly řešeny okamžitě. 
Drobné nedostatky byly odstraněny bez zbytečného prodlení dle našich časových možností. 
Realizace splnila naše představy.

Příště bychom na vyzdění příček místo tvárnic Ytong zvážili možnost použití jiného materiálu s lepšími zvukově izolačními vlastnostmi.

www.nejremeslnici.cz/reference/29149


Celkový dojem z rekonstrukce je více než pozitivní. Termín realizace a celková cena odpovídá společné dohodě. 
Během rekonstrukce se menší závady vyskytly, nicméně prakticky okamžitě po upozornění byly zjištěné nedostatky odstraněny. 
Oceňuji především komunikaci směrem ke klientům. 
Doporučuji

www.nejremeslnici.cz/reference/29079-rekonstrukce-bytu


Korektní smluvní zajištění a proaktivní komunikace ze strany dodavatele s přihlédnutím k potřebám investora přispěly ke kvalitnímu provedení díla v souladu s dohodnutým harmonogramem prací a cenovou kalkulací. Dodavatele můžeme bez výhrad doporučit.

www.nejremeslnici.cz/reference/69730-rekonstrukce-bytoveho-jadra-a-casti-bytu


velice spokojena z realizaci termin byl dodrzen komunika ce byla z dodavatelem vzdy k me spokojenosti Zavady po rekonstrukci nebyly zadne . realizace byla nad me ocekavani skvela jak jsme domluvily. firmu mohu jen doporucit skvela prace .Mackova

www.nejremeslnici.cz/reference/103491-rekonstrukce-bytoveho-jadra


Práce provedeny v dohodnutém termínu a bez závad. Dodavatele mohu doporučit.

www.nejremeslnici.cz/reference/29092-rekonstrukce-bytoveho-jadra


Jednání s majitelem firmy bylo velmi příjemné. přinesl spustu vzorníků, abych si mohla dobře vybrat. Poradil s výběrem vaničky i sprchového koutu. 
Práce řemeslníků solidní, ale nějaké nedostatky by se našly (mírně nakřivo zářivka u zrcadla, odpad od umavadélka na WC nakonec nemám nerezový, ale natahovací umělohmotnou trubku-špatně řemeslník spočítal výšku od umyvadla apod.). Měla jsem nít zabudovanou polici nad toaletou, ale řemeslník popletl a neudělal jí. Abychom předešli bourání, vymyslel majitel firmy mnohem lepší řešení - polici na delší zeď. Police je tak mnohem praktičtější a hlavně delší. A co bych příště udělala jinak? Asi bych kontrolovala řemeslníky každý den a nutila je plnit přesně požadavky, aby se předešlo zmatkům. 
Termín dokončení byl splněn.

www.nejremeslnici.cz/reference/103661-rekonstrukce-bytoveho-jadra-a-predsine

Kontaktujte nás

Kontaktní telefon: +420 725 776 136

Kontaktní formulář:

*

*