Projektová dokumentace pro rekonstrukci bytu či bytového jádra

Proč je potřeba mít na rekonstrukci bytu či bytového jádra projektovou dokumentaci?

Důvodů je hned několik a zejména pak tyto:

  1. Projektová dokumentace slouží k přesnému vymezení toho, jak prostor vypadal před rekonstrukcí a jak bude vypadat po ní. Z výkresů je patrné, jestli je zvažovaná dispozice možná, jestli se tam vejde vše tak jak uvažujete. V rámci projektu se také řeší několik možných variant, ze kterých pak Vy vyberete tu jednu jedinou pravou.
  2. Takto připravená dokumentace je následně vč. výběru vybavení a volitelných materiálů přesným podkladem pro vypracování položkového rozpočtu.
  3. Výkresová dokumentace z tohoto projektu vč. konečného rozpočtu je pak přílohou ke smlouvě o dílo, na základě které rekonstrukce probíhá.
  4. Na základě výkresu nového stavu a výběru formátu obkladu a doplňujících prvků jsou následně připraveny kladečské plány.
  5. Všechny tyto podklady pak slouží montážníkům pro to, aby provedené dílo přesně odpovídalo tomu, jak se vše dohodlo před zahájením prací. Žádná nemilá překvapení na Vás tedy nečekají.
  6. Projektová dokumentace také slouží stavebnímu úřadu jako podklad pro rozhodnutí, zda rozsah Vámi zvažované rekonstrukce podléhá pouze ohlašovací povinnosti nebo zda se na rekonstrukci nevztahuje nutnost vyřízení stavebního povolení. Dále kontroluje, aby byla rekonstrukce plánována v souladu s příslušnými platnými normami a vyhláškami.

Projektová dokumentace je tedy naprosto nezbytným dokladem pro ty, kteří nechtějí „kupovat zajíce v pytli“.

V rámci našich služeb nabízíme následující balíčky:

Projekt

Pro ty, kteří si vyjádření úřadu zajistí sami.

8 950,- Kč vč. 21% DPH

Komplet

Pro ty, kteří nemají čas a chuť jednat s úřady.

15 950,- Kč vč. 21% DPH

Statik

V případě zásahu do nosných stěn v panelovém bytě.

16 950,- Kč vč. 21% DPH

Činžák a RD

Ne vše je postaveno z panelů.

Cena dle rozsahu projektových prací

Galerie zrealizovaných rekonstrukcí bytů a koupelen pro inspiraci

Reference - rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader

Rekonstrukce jádra a části bytu - Střížkov Rekonstrukce bytu - Krč Rekonstrukce koupelny - Smíchov Vestavné skříně - Petrovice

Kontaktujte nás

Kontaktní telefon: +420 725 776 136

Kontaktní formulář:

*

*