Balíček - statik

V případě, že při rekonstrukci bytu uvažujete o otvoru v nosném panelu je nutné, aby tuto úpravu posoudil Statik a možnost jejího provedení doložil statickým posudkem. Tento posudek pak bude jedním z důležitých podkladů pro stavební úřad.

Jedná se o samostatnou položku, která je v případě potřeby kombinována s balíčkem Projekt nebo Komplet.

Tento balíček je připraven pro byty v panelových domech.

Cena balíčku: 16 950,- Kč vč. 21% DPH

Balíček obsahuje:

  • Předání stavebního projektu statikovi.
  • Obhlídka objektu statikem – v případě potřeby.
  • Vypracování statického posudku.

V případě zájmu nás kontaktujte.


Projektová dokumentace

Proč je potřeba mít na rekonstrukci bytu či bytového jádra projektovou dokumentaci?

Důvodů je hned několik a zejména pak tyto:

  1. Projektová dokumentace slouží k přesnému vymezení toho, jak prostor vypadal před rekonstrukcí a jak bude vypadat po ní. Z výkresů je patrné, jestli je zvažovaná dispozice možná, jestli se tam vejde vše tak jak uvažujete. V rámci projektu se také řeší několik možných variant, ze kterých pak Vy vyberete tu jednu jedinou pravou.
  2. Takto připravená dokumentace je následně vč. výběru vybavení a volitelných materiálů přesným podkladem pro vypracování položkového rozpočtu.
  3. Výkresová dokumentace z tohoto projektu vč. konečného rozpočtu je pak přílohou ke smlouvě o dílo, na základě které rekonstrukce probíhá.
  4. Na základě výkresu nového stavu a výběru formátu obkladu a doplňujících prvků jsou následně připraveny kladečské plány.
  5. Všechny tyto podklady pak slouží montážníkům pro to, aby provedené dílo přesně odpovídalo tomu, jak se vše dohodlo před zahájením prací. Žádná nemilá překvapení na Vás tedy nečekají.
  6. Projektová dokumentace také slouží stavebnímu úřadu jako podklad pro rozhodnutí, zda rozsah Vámi zvažované rekonstrukce podléhá pouze ohlašovací povinnosti nebo zda se na rekonstrukci nevztahuje nutnost vyřízení stavebního povolení. Dále kontroluje, aby byla rekonstrukce plánována v souladu s příslušnými platnými normami a vyhláškami.

Projektová dokumentace je tedy naprosto nezbytným dokladem pro ty, kteří nechtějí „kupovat zajíce v pytli“.

Galerie zrealizovaných rekonstrukcí bytů a koupelen pro inspiraci

Reference - rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader

Rekonstrukce bytu - Týnec nad Sázavou Vestavné skříně - Točná Rekonstrukce koupelny - Psáry II Vestavné skříně - Hodkovičky

Kontaktujte nás

Kontaktní telefon: +420 725 776 136

Kontaktní formulář:

*

*