Partneři

Internetový obchod marusik.cz nabízí prodej stavebního řeziva a dřeva za výhodné ceny. V širokém sortimentu zboží naleznete prkna pro stavebnictví a stavby, klasické i terasové palubky, několik druhů lišt, hranoly a OSB desky. Využijte jedinečné možnosti úpravy rozměrů produktu přesně dle Vašich přání.


Jak dosáhnout ekologického a levnějšího vytápění? Využite tepelných čerpadel.Obraťte se na výrobce, firmu TnG – Air.CZ, s. r. o.


Provádíme betonové podlahy po celé České Republice. Moderní technologie a důraz na kvalitu odvedené práce.


Stěhovací společnost ODNESTO.CZ Vám nabízí profesionální stěhování v Praze! Nabízíme kompletní stěhovací služby bytů, domů a kanceláří - bezplatná prohlídka technikem - možnost zapůjčení krabic - Profesionální přístup - dlouholetá praxe - výhodné ceny


Šijeme záclony a závěsy či přehozy, polštáře, povlaky a římské rolety na míru. Nabízíme luxusní tapety. Vyrábíme hliníkové kolejnice, dovážíme garnýže a závěsové tyče na okna. Široký výběr látek i s dětskými motivy. Poskytujeme mkomplexní servis od návrhu po realizaci.


Pokládka zámkové dlažby REVA - STONE s r.o. se zabývá realizací dlažby z přírodního kamene, dlažby zámkové, dále také zemními prácemi , úpravou parků, výstavbou dětských hřišť, parkovišť a příjezdových cest. Hlavním cílem společnosti je vyplnit mezeru na trhu stavebních firem a poskytnout stavební práce v co nejkratší době po objednání.


Internetový obchod vmbal.cz nabízí komplexní sortiment pro ochranu zdraví a majetku. Využijte rozšířenou nabídku lékárniček včetně autolékárniček, alkohol testerů, bezpečnostních zábran, čisticích rohoží, zdravotnického materiálu a dalších bezpečnostních pomůcek za výhodné ceny. Nyní s dopravou zdarma u každé objednávky.


Praktické a designové samolepky na stěnu. Snadno se aplikují a velmi hezky vypadají. Výběr z mnoha tvarů, typů a nalepovacích hodin. Vyberte si sami, dle Vašeho stylu.

Galerie zrealizovaných rekonstrukcí bytů a koupelen pro inspiraci

Reference - rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader

Rekonstrukce bytu - Prosek Rekonstrukce bytového jádra - Strašnice Rekonstrukce bytu - Stodůlky Kuchyňská linka - Točná

Kontaktujte nás

Kontaktní telefon: +420 725 776 136

Kontaktní formulář:

*

*